ثبت شرکت خدمات پیک موتوری

 

ثبت شرکت در ایران و شهر های بزرگ آن مثل: تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، از سالیان پیش رونق چندانی داشته و سرمایه های بسیار زیادی در این زمینه خرج می شود. ثبت شرکت خدمات پیک موتوری به عنوان یکی از شرکتهای تجاری می تواند جذابیت های مخصوص به خود را داشته باشد و از مزایای خاصی شما را بهره مند کند. در این مقاله از وبلاگ موسسه حقوقی آگاه ثبت قصد داریم تا به مدارک مورد نیاز، هزینه ها و شرایطی که برای ثبت شرکت پیک موتوری نیاز است، بپردازیم و به سریع ترین روش در این باره اشاره کنیم تا بتوانید در کمترین زمان شرکت خود را تاسیس کنید. پیش از آن بهتر است تا به بررسی واژه ثبت شرکت پرداخته تا با دید بهتری به این موضوع بپردازیم.

ثبت شرکت خدمات پیک موتوری چیست؟

 

اگر قصد داشته باشید تا یک شرکت در زمینه ارسال کالا و خدمات مردم از طریق پیک موتوری را اداره کنید، شما نیاز به فعالیت بصورت قانونی خواهید داشت. برای قانونی شدن فعالیت شرکتتان نیز باید اقداماتی که در این مقاله اشاره می کنیم را به دقت بررسی کرده و آن ها را انجام دهید. کلیه این فعالیت ها که باعث ثبت شرکت شما در سازمان ثبت شرکتها می شود را خدمات ثبت شرکت می نامند.

مزایای ثبت شرکت خدمات پیک موتوری

 

هر شرکتی به نحوی دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد و برای ثبت شرکت پیک موتوری نیز به این دو مورد اشاره می کنیم.

 • افزایش در آمد
 • برند سازی
 • پوشش دهی خدمات یک شهر در حوزه ارسال محصولات و کالا
 • بازدهی بالا
 • استهلاک پایین
 • هزینه ثبت پایین
 • شروع به کار آسان

موارد بالا تعدادی از مزیت های ثبت شرکت در این زمینه می باشد که می توان به آن ها دست یافت.

معرفی بهترین نوع شرکت برای ثبت شرکت خدمات پیک موتوری

 

شرکت های تجاری که در انواع سهامی، مختلط، مسئولیت محدود، تضامنی و تعاونی طبقه بندی می شوند، هر کدام ویژگی های خاصی را دارد. اما برای حوزه پیک موتوری کدام شرکت را باید ثبت کنیم و چرا؟ برای پاسخ به این سوال باید در نظر داشته باشید که شرایط ثبت شرکت برای هر مورد به چه شکل است و کدام یک به نفع کسب و کار شما می باشد. بصورت کلی دو نوع شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود، پر استفاده ترین روش برای ثبت شرکت در ایران می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در آگاه ثبت در تماس باشید.

ثبت شرکت خدمات پیک موتوری سهامی خاص ( شرایط و مدارک مورد نیاز)

 

یکی از معروف ترین روش ها در کشور ایران روی آوردن به ثبت شرکت های سهامی خاص می باشد که با داشتن شرایطی می توان آن را انجام داد و به سرمایه زیادی نیاز ندارد. از جمله شرایط آن می توان به موارد زیر اشاره کردئ:

شما برای ثبت شرکت سهامی خاص در زمینه پیک موتوری نیاز به 3 فرد به عنوان سهامدار دارید و 2 نفر به عنوان بازرس

حداقل سرمایه و پولی که برای تاسیس این سبک شرکت دارید 100 هزار تومان می باشد و 30% سرمایه کلی شرکت باید در یک حساب واریز شود

به دلیل تعلق یافتن سهام به افراد باید ارزش اسمی آن ها تعیین شود ( مثلا هر سهم 100 تومن )

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص پیک موتوری

 

 • اساس نامه شرکت به همراه اظهار نامه
 • ارائه مدارک شناسایی مثل کارت ملی و شناسنامه
 • تهیه وکالتنامه
 • ارائه مدارک شناسایی سهامداران

با این حال بسته به نوع شرکت، ممکن است مدارک کمی با یکدیگر تفاوت داشته باشد. از همین رو با مطالعه مقاله مدارک ثبت شرکت، می توانید به لیست کاملی از اسناد لازم جهت تاسیس شرکتها در ایران دسترسی داشته باشید.

شرایط و مدارک ثبت شرکت خدمات پیک موتوری با مسئولیت محدود

 

برای تاسیس این نوع شرکت ها نیاز به 2 نفر به عنوان شریک داشته یا بیشتر، همچنین میزان سرمایه اولیه همانند شرکت سهامی 100 هزار تومان می باشد و باید کلیه مدارک بصورت شفاف و دقیق تهیه شود.

 • ارائه کارت ملی و شناسنامه
 • تهیه اساس نامه و اظهار نامه در 2 نسخه رسمی
 • ارائه صورت جلسه شرکت به همراه تائیدیه های لازم

هزینه ثبت شرکت پیک موتوری در ایران

 

به منظور برآورد و تعیین کردن هزینه ثبت شرکت در این زمینه می توانید ابتدا نوع شرکت و خدمات را انتخاب کنید و جدا از هزینه هایی که یک شرکت دارد، از طریق تماس با کارشناسان آگاه ثبت بصورت 24 ساعته اطلاعات دقیقی را بدست بیاورید. آگاه ثبت می تواند کلیه امور حقوقی شما را با بهترین و ارزان ترین قیمت انجام داده و در سریع ترین زمان به نتیجه مطلوب برسید.

ثبت شرکت خدمات پیک موتوری آنلاین امکان پذیر است؟

بله موسسه حقوقی آگاه ثبت تمام مراحل را به صورت ثبت اینترنتی انجام میدهد.

ثبت شرکت خدمات پیک موتوری در تهران با شهرهای مختلف متفاوت است؟

بستگی به موارد خاصی دارد . برای اطلاع از این موضوع با کارشناسان آگاه ثبت در ارتباط باشید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

 

 

دیدگاه های دیگران
هیچ نظری وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

مشاهده همه

تمدید برند

از مهم‌ترین ویژگی‌های مشاغل و کسب و کارهای موفق، داشتن علامت تجاری و برند است. اما هر برند ثبت شده دارای اعتبار محدود می‌باشد و برای استفاده…

ثبت شرکت رایگان

ثبت شرکت رایگان در انواع شرکتهای : سهامی عام، سهامی خاص، مسئولیت محدود، تضامنی، تعاونی، نسبی، مختلط سهامی و غیر سهامی، دانش بنیان و … توسط سامانه…

ثبت شعبه و نمایندگی شرکت

شرکت‌ها و اشخاص حقوقی، گاهاً قصد دارند کسب و کار و فعالیت خود را گسترش دهند و خدمات مربوط به کسب و کار خود را در نقاط…

ثبت مؤسسه حقوقی

مؤسسات حقوقی در دو نوع غیرانتفاعی یا غیرتجاری با هدف انجام اموری غیر از فعالیت‌های تجاری راه اندازی می‌شوند. این مؤسسات می‌توانند به عنوان امور خیریه، پژوهش‌های…