استعلام شرکت از طریق پلیس فتا

برای اطمینان از قانونی بودن یک شرکت باید آن را استعلام نمود. یکی از روش‌های استعلام‌گیری یک شرکت، استعلام از طریق پلیس فتا است. این سامانه کمک زیادی برای به دست آوردن اطلاعات حقوقی یک شرکت بوده و به¬راحتی در دسترس است. برای آشنایی با استعلام شرکت از طریق پلیس فتا این مطلب را تا انتها بخوانید.

استعلام شرکت از پلیس فتا چیست؟

استعلام شرکت از پلیس فتا یعنی با کد ثبتی یا شناسه ملی یک شرکت، قانونی بودن آن را مشخص نمود. در بسیاری از موارد باید برای بستن قرارداد یا بسیاری از فعالیت‌های دیگر از صحت قانونی بودن یک شرکت مطمئن شد. پلیس فتا به شما کمک می‌کند تا بتوانید سریع‌تر استعلام بگیرید. پلیس فتا دسترسی کامل به اطلاعات شرکت‌های قانونی داشته و می‌تواند با سرعت بالا استعلام‌گیری نماید.

هزینه استعلام شرکت از پلیس فتا چقدر است؟

استفاده از خدمات پلیس فتا در زمینه استعلام‌گیری شرکت‌ها رایگان انجام می‌شود. زمانی که شما احتیاج به دانستن صحت قانونی بودن یک شرکت دارید، می‌توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید. هزینه‌ای از بابت استعلام‌گیری در سامانه پلیس فتا از شما دریافت نخواهد شد.

آموزش استعلام شرکتها از مرجع رسمی و قانونی

برای استعلام‌گیری یک شرکت از طریق پلیس فتا می‌توان از سه روش استفاده کرد. نام شرکت، شماره ثبت شرکت و شناسه ملی آن در این کار دخیل هستند. به دلیل اینکه ممکن است نام‌ شرکت‌ها با یکدیگر مشابه باشند بهتر است از کد ملی و شماره ثبت استفاده نمایید. وبسایت پلیس فتا هیچگونه سامانه ای برای استعلام نداشته و نمی توان بصورت مستقیم از طریق این وبسایت اقدام کرد. برای این کار کافیست به صفحه استعلام شرکت آگاه ثبت مراجعه نمایید تا کارشناسان ما وضعیت شرکت مورد نظر را پیگیری کنند.

سخن پایانی

همیشه قبل از تمامی فعالیت‌های خود با یک شرکت از وجود خارجی آن مطمئن شوید. امروزه بسیاری از شرکت‌ها با نام جعلی فعالیت می‌کنند. یکی از روش‌های استعلام گیری استفاده از سامانه پلیس فتا است. این کار بسیار آسان بوده و فقط باید کدملی یا شماره ثبت شرکت را در اختیار داشته باشید. سایت ثبت شرکت آگاه ثبت این خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آیا استعلام شرکت از پلیس فتا نیاز به مراجعه حضوری دارد؟

خیر این کار را هم میتوانید به صورت مستقیم از سایت مربوطه و یا از طریق سامانه آگاه ثبت انجام دهید.

استعلام شرکت ثبت شده با شناسه ملی از طریق پلیس فتا امکان دارد؟

بله با استفاده ار این شناسه به صورا رایگان این کار انجام میشود.

برای ثبت درخواست و مشاوره رایگان فرم زیر را ارسال کنید:

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

 

دیدگاه های دیگران
ملیکا 2 هفته پیش:

من مدرس زبان هستم و ی پیشنهاد کار تدریس رو دیدم . آن هم تدریس زبان انگلیسی برای سایت های خارجی . ولی ما چون تحریم هستیم نمیتونیم حضور داشته باشیم. به همین دلیل ی گروهی هست که میاد مدارکی مثل پاسپورت و گواهینامه با اسم غیر ایرانی برای متقاضیان میزنه که بتونن به عنوان مدرس توی اون سایت تدریس کنند.قبل از اینکه شروع کنم به نظر شما این خلاف قانون نیست یا هست؟

مریم 5 ماه پیش:

شما گفتید رایگان انجام میشه الان نزدیک به سیصد هزار تومان برای استعلام درخواست میکنید واقعا که حرف تا عمل فرسنگ ها فاصله داره😑

یوسف رسولی 7 ماه پیش:

ممنون و تشکر از راهنمایی به جا و عاقلانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

مشاهده همه

تمدید برند

از مهم‌ترین ویژگی‌های مشاغل و کسب و کارهای موفق، داشتن علامت تجاری و برند است. اما هر برند ثبت شده دارای اعتبار محدود می‌باشد و برای استفاده…

ثبت شرکت رایگان

ثبت شرکت رایگان در انواع شرکتهای : سهامی عام، سهامی خاص، مسئولیت محدود، تضامنی، تعاونی، نسبی، مختلط سهامی و غیر سهامی، دانش بنیان و … توسط سامانه…

ثبت شعبه و نمایندگی شرکت

شرکت‌ها و اشخاص حقوقی، گاهاً قصد دارند کسب و کار و فعالیت خود را گسترش دهند و خدمات مربوط به کسب و کار خود را در نقاط…

ثبت مؤسسه حقوقی

مؤسسات حقوقی در دو نوع غیرانتفاعی یا غیرتجاری با هدف انجام اموری غیر از فعالیت‌های تجاری راه اندازی می‌شوند. این مؤسسات می‌توانند به عنوان امور خیریه، پژوهش‌های…