ثبت برند بین المللی یا ثبت مادرید

طریقه ثبت برند بین المللی

ثبت برند مادرید یا بین المللی، عنوان مورد بحث ما در این مقاله می باشد که امروزه تجاری و اشخاصی که قصد تجارت و فعالیت در حوزه های بین المللی و برون مرزی را دارند با آن کمی آشنا هستند. اگر با مراحل ثبت برند بین المللی آشنایی ندارید و یا نیاز دارید تا از مدارک و روال کاری آن، اطلاعات کافی را بدست بیاورید، با خواندن این مطلب از وبسایت آگاه ثبت، تا حدود زیادی به خواسته خود می رسید.

برند های بین المللی یا داخلی اصولا به عنوان یک نام و نشان تجاری برای یک شرکت شناخته می شوند و بسته به نوع فعالیت کاری آن شرکت، می توان یک نام مناسب را برگزید. از طرفی دیگر با رشد و توسعه یک برند، می توان قیمت و ارزش آن را نیز به مرور زمان بالا برد و به کسب سود پرداخت.


درخواست مشاوره رایگان

یا

تماس با ما : 41858-021

همراه با آگاه ثبت

به سوی تجارتی موفق
بیش از
مشتری دوست داشتنی
بیش از
ساعت مشاوره تلفنی
بیش از
سال سابقه خدمت
بیش از
مشاور آموزش دیده

ثبت برند بین المللی چیست؟

واژه ثبت برند مادرید یا بین المللی یا برند جهانی، همگی به یک معنا بوده و بصورت کلی می توان گفت: ” مرحله اول ثبت برند در کشور مبداء که برای ما ایران است، می باشد و پس از آن می توان وارد حوزه شرکت های بین المللی عضو مادرید شد”.

قبل از هرکاری استعلام برند بگیرید.

قوانین و مقرراتی بصورت کلی برای ارزش گذاری و رعایت حقوق علامت های تجاری در حوزه جهانی در نظر گرفته شده است که پس از ثبت کردن برند خود می توانید از آن بهره مند شده و در سطح جهانی شروع به فعالیت و رقابت کنید.

مزایای ثبت برند مادرید

اگر شما جزو افرادی هستید که قصد دارید تا در حوزه بین المللی برند خود را ثبت کنید و از مزایای آن بهره مند شوید، ابتدا باید نشان تجاری خود را در کشور ایران ثبت کرده و پس از آن قادر به فعالیت در امور بین المللی خواهید بود.

شما با استفاده از اداره مالکیت صنعتی و ارائه یک اظهارنامه توسط آن به WIPO یا همان (World Intellectual Property Organization) که به معنای سازمان جهانی مالکیت معنوی می باشد، می توانید در بین 85 کشور فعال در این زمینه، برند خود را مطرح کرده و از مزایای آن استفاده کنید.

 

ثبت برند بین المللی چه شرایطی دارد
ثبت برند بین المللی در ایران

افزایش اعتبار برند شما با بهره مندی از قرار داد های جهانی

زمانی که شما برند و نشان تجاری خود را بصورت بین المللی ثبت نمایید، بصورت خودکار می توانید از قرارداد ها و معاهده های TRIPS، OHIM، ARIPOو …. بهره مند شوید. این قابلیت باعث می شود تا از نظر قانونی و وسعت کار و تجارت، دست شرکت شما باز تر بوده و با انتخابی هدفمند و هوشمندانه، بتوانید در بازاری وسیع به معرفی و تجارت بپردازید.

ثبت برند مادرید چیست؟

واژه ثبت برند بین المللی یا مادرید هر دو به یک معنی می باشد، اما اینکه کلمه مادرید از کجا شکل گرفته و به چه معنا می باشد، را برای شما توضیح خواهیم داد.همانطور که می دانید افراد پس از ثبت شرکت یا ثبت برند خود، فعالیت ها را بصورت قانونی و جدی آغاز می کنند و دارای حق و حقوق بین المللی می باشند. از این رو عده ای از کشور های عضو کنوانسیون پاریس، این قابلیت را فراهم کردند و بصورت کلی با نام WIPO که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، شناخته می شوند.

این کشور ها حدودا 85 عدد بوده و از معروف ترین آن ها می توان به: ایران، چین، ترکیه، استرالیا، هلند، اسپانیا، گرجستان، بحرین، بلژیک و … اشاره کرد.

برای خرید برند ثبت شده کلیک کنید

نام و شماره تماس خود را وارد کنید،
با شما تماس میگیریم!
مدارک مورد نیاز برای ثبت برند تجاری بصورت بین المللی

ارائه نامه ی درخواست ثبت بین المللی برند که نام کشور های انتخابی در آن ذکر شده باشد

ارائه معرفی نامه به همراه سر برگ شرکت که در آن امضای تمامی افراد از جمله: مدیران و کلیه افرادی که حق امضا دارند، با مهر رسمی شرکت درج شده باشد

ارائه وکالت رسمی دادگستری در صورت وجود

کپی کارت ملی و شناسنامه مدیران و افراد دارای حق امضاء

اصل گواهی ثبت شده برند

رسید هزینه ها

تکمیل فرم مخصوص برند خارجی

هزینه ثبت برند بین المللی

هزینه ثبت برند تجاری بین المللی یا مادرید، بسته به نوع طبقه، رنگ و فعالیت کاری شرکت مورد نظر، متفاوت می باشد. از همین رو برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران آگاه ثبت بصورت رایگان در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

کلیک کنید و درباره هزینه ثبت برند بیشتر بدانید. 

قوانین انتخاب نام برند بین المللی

همانطور که ثبت برند در ایران، دارای قوانین خاص خود می باشد، این امر در حوزه بین الملل و خارجی نیز شامل قوانین مربوط به خود است.برای مثال اسم انتخابی شما باید متناسب با برند و فعالیت کاری شما باشد و به زبان هایی غیر از فارسی به راحتی تلفظ و نوشته شود.

 

جمع بندی

ثبت برند بین المللی، می تواند شرکت و کسب و کار شما را در حوزه جهانی مطرح کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. قیمت و هزینه ثبت برند مادرید نیز بستگی به طبقه کاری و شرایط خاص داشته و نمی توان با یک فرمول آن را بیان کرد. برای اطلاعات بیشتر و یا نیاز به راهنمایی می توانید با کارشناسان ما در آگاه ثبت همراه باشید تا در سریع ترین زمان، به پاسخ سوالات خود برسید.

بله در سریع ترین زمان می توان با پرداخت هزینه ای اندک، نام تجاری خود بصورت بین المللی تغییر داد.

از سال 1382 کشور ایران نیز به عضویت این سازمان در آمده و می توان برند خود را بصورت بین المللی ثبت کرد.

محصولات کشاورزی، باغداری، جنگلبانی همگی شامل طبقه 31 از ثبت برند می باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
باز کردن چت
1
چت آنلاین آگاه ثبت
سلام
برای مشاوره رایگان از طریق واتس اپ کلیک کنید و منتظر پاسخ کارشناس بمانید.