استعلام برند

استعلام برندهای ثبت شده در ایران و خارج

استعلام برند برای ثبت نشان تجاری یا همان برند، یکی از اقداماتیست که پیش از فعالیت در حوزه تجاری و اقتصادی در زمینه ثبت انواع برند، باید اقدامات لازم را در این زمینه انجام بدهید. استعلام ثبت برند یکی از نکات بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که هویت و نام اقتصادی شما را شکل می دهد و باید به این موضوع توجه داشته باشید که یک نام تکراری و یا نامناسب برای خود، انتخاب نکنید.

  استعلام فوری ثبت برند در ایران

در آگاه ثبت می توانید در سریع ترین و کمترین زمان ممکن، بصورت رایگان به پیگیری و استعلام نام برند مورد نظر بپردازید تا در صورت امکان، اولین قدم را محکم بردارید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی و یا پاسخ به سوالات در این زمینه، می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما، بصورت 24 ساعته و رایگان، اقدامات لازم را انجام دهید.

استعلام برند های ثبت شده
آموزش ثبت شرکت آنلاین

استعلام برند چیست؟

پیش از پاسخ به این سوال که استعلام ثبت برند چیست و چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد، بهتر است به تعریف واژه برند بپردازیم تا دیدی بازتر و روشن تر در این باره داشته باشید. برند در واقع یک اسم متشکل از حروف، اعداد یا تصاویر می باشد که بیانگر هویت و عملکرد یک شرکت تجاری است.

برای ثبت نشان تجاری نیاز به طی مراحلی دارید که اولین گام آن استعلام آنلاین ثبت برند است. با قابلیت استعلام گیری از کلیه برند های ثبت شده در ایران یا خارج، خیالتان از اسم یا لوگو انتخابی مرتبط با حوزه فعالیت شما راحت می شود .برای این کار، بهتر است تا با اصول انتخاب اسم برای برند خود آشنا باشید و فراموش نکنید که داشتن یک اسم و یا لوگوی مناسب و کاربردی، می تواند در شناخت شما بسیار تاثیر گذار باشد. برای مطالعه اطلاعات بیشتر دباره ثبت برند می توانید از دکمه زیر استفاده کنید تا به صفحه مربوطه بروید.

مزایای استعلام برند های ثبت شده در ایران بصورت آنلاین

با قابلیت استعلام برند رایگان در سامانه آگاه ثبت، قادر خواهید بود در سریع ترین زمان، از علائم تجاری و برند های ثبت شده مطلع شوید و هیچ هزینه اضافه ای در این راه خرج نکنید!

  • کاهش هزینه
  • افزایش سرعت
  • بهره مندی از کارشناسان متخصص و مسلط به امور حقوقی ثبت شرکت و برند
  • اطلاع از برند های ثبت شده
  • آگاهی از برند های مشابه و سعی بر عدم انتخاب آنها
  • فتوکپی شناسنامه مدیران
  • کاهش هزینه
   •      افزایش سرعت 

علاوه بر این موارد باید گفت: در صورتیکه شما پیش از اقدام به ثبت برند تجاری، استعلام نام، لوگو و برند مورد نظر را نداشته باشید و درخواست ثبت بدهید، ممکن است یک شرکت تجاری یا شخص حقیقی برند شما را از پیش انتخاب کرده باشد. از همین رو با استعلام آنلاین و اینترنتی می توانید مانع از اتلاف وقت و هزینه شوید. به عنوان مثال اگر برندی با نام آوش ثبت شده باشد و شما این نام را انتخاب کنید، جدا از اینکه نام مورد نظر شما تائید نخواهد شد، ممکن است اسم های مشابه با این برند تجاری نیز غیر قابل تائید باشد.

 آموزش استعلام رایگان ثبت برند در ایران و خارج

برای این کار می توانید از طریق فرمی که داخل این صفحه درج شده است، ابتدا نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل شخصی خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه مرحله بعد کلیک نمایید.

مشخصات برند

در قسمت بعدی باید مشخصات و نوع برند خود را برای استعلام گرفتن انتخاب کنید که شامل، فارسی، لاتین و لوگو یا همان تصویر می شود.نوع مجوز شما نیز باید انتخاب شود که شامل جواز تاسیس، کسب، نامه در دست اقدام اتحادیه، کارت بازرگانی، مجوز مشاغل خانگی، معرفی نامه و سایر موارد می باشد.

تکمیل اطلاعات

در بخش تکمیل اطلاعات برای استعلام مورد نظر، در صورت داشتن توضیحات اضافه می توانید فرم را تکمیل کرده و زمان پاسخگویی خود در طول شبانه روز را مشخص کرده تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و نتیجه را به شما اعلام نمایند.

  استعلام کلیه برند های ثبت شده تا سال 1401 

  استعلام برند بصورت آنلاین و رایگان با سریع ترین زمان با استفاده از وبسایت آگاه رجیستر، امکان پذیر بوده و می توانید در تمامی حوزه های تجاری مانند: استعلام برند غذایی، دارویی، صنعتی، تجاری، واردات و صادرات و… اطلاعات لازم را کسب کنید.کلیه مراحل را می توانید در کنار کارشناسان متخصص و حرفه ای ما طی کنید تا تمامی مراحل حقوقی را بدون هیچ مشکلی طی کرده باشید.

  فرم درخواست استعلام برند

  با تکمیل این فرم و درج اطلاعات لازم، کارشناسان ما در آگاه ثبت، طی سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و بابت شروع مراحل و نتیجه استعلام، کلیه اطلاعات را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

  آیا برای استعلام برند نیاز به پرداخت هزینه می باشد؟

  آگاه ثبت هیچگونه هزینه ای برای این امر از شما دریافت نکرده و حتی می توانید با کارشناسان ما بصورت رایگان و 24 ساعته در ارتباط باشید.

  مدت زمان استعلام برند چقدر است؟

  برای استعلام گیری در سریع ترین زمان نتیجه اسم مورد نظر شما اعلام می شود و می توانید این کار را به کارشناسان ما واگذار کنید تا با تجربه و سرعت بیشتر شما را یاری کنند.در این امر به طبقات برند باید توجه داشته باشید.

  استعلام برند از طریق روزنامه چیست؟

  یکی از روش های مطمئن برای این کار، استفاده از روزنامه های رسمی کشور می باشد، چرا که بعد از ثبت برند تجاری، باید در 2 مرحله آگهی در روزنامه های رسمی کشور منتشر شود که شما از تغییرات آن نیز آگاه می شوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳۰ رای
  باز کردن چت
  1
  چت آنلاین آگاه ثبت
  سلام
  برای مشاوره رایگان از طریق واتس اپ کلیک کنید و منتظر پاسخ کارشناس بمانید.