سوالات متداول

آگاه ثبت مرجعی کامل و دقیق از وکلا و کارگزاران امور حقوقی است که می توانید به آن مراجعه کنید.
کلیه تماس ها پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ فقط از طریق شماره ۰۲۱۴۱۸۵۸ و یا طریق واتس اپ با شماره ۰۹۱۲۲۸۵۰۰۸۶ خواهد بود.
پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ، تا ۲۴ ساعت بعد درصورت کنسل نمودن و انصراف کاربر از ادامه کار، کل مبلغ عودت داده خواهد شد و درصورت ارسال مدارک و شروع انجام کار، درصورت انصراف کاربر از ادامه کار، ۹۰ درصد مبلغ پرداختی کسر و 10 درصد عودت خواهد شد و درصورت ثبت نام کامل درخواست کاربر هیچگونه مبلغی عودت داده نخواهد شد. ضمنا مدت زمان اعتبار درخواست از تاریخ پرداخت 90 روز می باشد و پس از آن ملغی خواهد گردید.
کلیه هزینه های پیک و پست مدارک در کلیه خدمات سایت، همچنین دریافت کلیه مدارک ثبت شرکت به عهده کارفرمای محترم می باشد.
حدودا ۲۰ الی ۳۰ روز کاری، ابلاغیه اولیه برند ۳۵ روز کاری، صدور سند برند ۳۵ روز کاری، کارت بازرگانی/عضویت ۳۰ روز کاری و صدور ایزو ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد. کلیه زمان های اعلامی کاری می باشند و تعطیلات و روزهای ۵شنبه و جمعه لحاظ نخواهد شد.
از طریق واتس اپ (یا سایر اپلیکیشن های موردتایید سامانه) به شماره ۰۹۱۲۲۸۵۰۰۸۶
حداکثر ۳ ساعت بعد از ارسال پیام
شماره ۰۲۱۴۱۸۵۸
خیر سامانه ثبت شرکت در تهران و کلیه شهرستان ها فقط وب سایت اداره ثبت می باشد و کلیه مراحل غیر از تحویل مدارک به پست و تحویل آگهی تاسیس، به صورت آنلاین می باشد.
خیر هردو یک سامانه واحد هستند
دسترسی به مشاوره آنلاین ثبت شرکت ها ساده می باشد، شما در هر زمان و مکانی که هستید به سادگی می توانید از طریق هر شبکه اجتماعی ارتباطی که راحت هستید با مشاورهای متخصص ثبت آگاه در ارتباط باشید، ما در واتسپ، تلگرام، ایمیل، اینستاگرام، ایتا و ... کنار شما هستیم. انجام مشاوره آنلاین و ارسال مدارک از طریق نرم افزار های ارتباطی بدو نیاز به حضور شما، باعث صرفه جویی در زمان هم می شود، شما بدون آن که زمان زیادی را برای رفت و آمد صرف کنید، به آسانی می توانید مشاوره های خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که ثبت شرکت تلفنی باعث می شود که در هزینه های خود صرفه جویی کنید، زیرا تعرفه های هزینه ثبت شرکت ما در این صورت پایین تر است و این موضوع هم کم اهمیت نیست.
محاسبه مالیات شرکت­ها، روند ثابتی ندارد و به فاکتورهای متعددی وابسته است و هرسال درحال تغییر می باشد. مثلا درصد ارزش افزوده تا سال 1402 ممعادل 9 درصد بوده و از سال 1403 معدا 10 درصد شده است. اما معمولاً چنانچه شرکت دفاتر قانونی خود را تکمیل و ارائه دهدو در موعد مقرر اظهارنامه عکلکرد خود را ارائه دهد؛ مالیاتی که باید پرداخت کند پس از کسر هزینه های سالانه، برابر با ۲۵ درصد از سود خالص است.
هرگونه تغییر اعم از تغییر نام، موضوع، آدرس، سرمایه، اعضای هیئت مدیره، صاحبان حق امضا، مقدار سهام و… قابل انجام است که ثبت آگاه این خدمات را برای شما مشتری عزیز انجام خواهد داد.
از زمان ثبت شرکت تا پایان سال شما فرصت دارید که نسبت به دریافت دفاتر پلمپ اقدام کنید. همچنین باید جهت تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی تا تقریبا دو ماه پس از صدور اگهی ثبتی مبادرت نمایید. همچنین تا ۲ ماه بعد باید به میزان نیم در هزار سرمایه شرکت به عنوان مالیات از طریق وب سایت اداره مالیات پرداخت کرد؛ در غیر اینصورت ملزم به پرداخت جریمه­ای دو برابر مبلغ مذکور می­شوید.
برای شرکت با مسئولیت محدود مدارکی شامل شرکتنامه، تقاضانامه، آگهی تاسیس، و روزنامه رسمی به متقاضی داده می­شوند. برای شرکت سهامی خاص یا موسسه نیز بعد از ثبت، اظهارنامه، اساسنامه، آگهی تاسیس و آگهی روزنامه رسمی.
مدت زمان ثبت یک شرکت به طور متوسط 10 روز کاری می باشد. حداقل زمانی که می توان یک شرکت را ثبت کرد در بهترین حالت تا مرحله درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی می تواند 4 تا 5 روز هم باشد. این زمان بستگی به ثبت سریع در سامانه و تایید نام و تحویل سریع مدارک به پست و .. دارد. معمولا تایید نام شرکت طی 24 الی 72 ساعت روز
هزینه تاسیس شرکت مسئولیت محدود بدون پرداخت هزینه روزنامه رسمی حدودا 1800 هزار تومان و سهامی خاص 2 میلیون تومان در موسسه آگاه ثبت می باشد. لازم به ذکر است که هزینه ثبت در سال طبق میزان موضوع شرکت تعداد اعضا و سرمایه شرکت متغییر می باشد.
شرکت­های با مسئولیت محدود و موسسات با حداقل ۲ عضو، سهامی خاص با حداقل ۳ عضو ( به همراه دو نفر بازرس یعنی جمعا 5 نفر )، سهامی عام با حداقل ۵ عضو و تعاونی با حداقل ۷ عضو قابل ثبت هستند.
تمام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و خارجی قادر به ثبت شرکت در ایران هستند. افراد خارجی می توانند با دریافت کد فراگیر از سامانه ثبت شرکتها، هویت پیدا کرده و عضوی از اعضای یک شرکت ایرانی شوند و بدون نیاز به شریک ایرانی شرکت را به ثبت برسانند.
هزینه تاسیس شرکت مسئولیت محدود بدون پرداخت هزینه روزنامه رسمی طبق تعرفه قانونی می باشد. لازم به ذکر است که هزینه ثبت در سال طبق موضوع شرکت تعداد اعضا و سرمایه شرکت متغییر می باشد. بنابراین بهتر است جهت دریافت دقیق مبلغ ثبت شرکت با مشاورین آگاه در تماس باشید.