گواهینامه ایزو (آنلاین)

اخذ گواهینامه ایزو ارزان ، یکی از خدماتی است که در آگاه ثبت به صورت آنلاین انجام میگیرد؛ ولی اجازه دهید تا کمی از گواهینامه ایزو برای شما بگوییم.

استاندارد کردن و استاندارد (ایزو) از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و اقتصاد هر کشور و ملتی، نقشی به سزا دارد، و باید در جهت افزایش سطح کیفیت کالاهای تولیدی و خدمات تلاش کرد تا به فناوری پیشرفته تولید هر محصول دست یافت؛ تا از علم و تکنولوژی در دنیا عقب نماند یا حداقل محصولاتی بهتر با رده ی کیفیتی بالاتر و با دوام بیشتر تولید کرد. اخذ گواهینامه ایزو ارزان و فوری یکی از مواردی است که هر شخص حقوقی و یا شرکتی برای وارد شدن به عرصه ی رقابت به آن نیاز خواهد داشت.

دریافت آنلاین گواهی ایزو

اخذ گواهینامه ایزو آنلاین و ارزان (ISO)

آگاه ثبت با داشتن زیرمجموعه ای مشتمل بر 15 نفر مشاور و کارشناس در زمینه اخذ ایزو فوری، توانایی دریافت انواع گواهینامه های ایزو در کلیه زمینه ها از شرکت های معتبر در کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، کانادا و انگلیس را دارد. ضمنا برای پیاده سازی و مشاوره حضوری در شرکت و کارخانه شما این امکان با رزرو و هماهنگی با موسسه امکان پذیر می باشد.

گواهینامه ایزو ISO

آموزش دریافت استاندارد ایزو

معمولا گواهینامه هایی که بیشترین تقاضا را برای صدور دارند شامل ایزو 9001، 14001، 18001 و HACCP هستند و این گواهینامه ها معمولا طی 7 الی 15 روز کاری قابل دریافت هستند. البته افرادی که زمان بسیار کمی برای دریافت گواهینامه های ایزو دارند میتوانند با موسسه ثبت شرکت ، ثبت برند و امور حقوقی تماس گرفته و در زمان بین 2 الی 4 روز کاری نیز گواهینامه موردنظر خود را دریافت نمایند.

iso شرایط دریافت گواهی ایزو

آگاه ثبت در راستای مشتری مداری و سهولت در انجام سفارشات اخذ گواهینامه ایزو ارزان، فرم اخذ ایزو فوری زیر را در سایت آماده نموده که شما کاربر گرامی بتوانید بصورت آنلاین سفارش گواهینامه موردنظر خود را انجام دهید. پس از تکمیل فرم زیر، مشاورین ما حداکثر پس از 3 ساعت با شما تماس خواهند گرفت تا، مراحل اخذ گواهینامه ایزو ارزان را برای شما شرح داده و شما را در مسیر دریافت گواهینامه، راهنمایی کنند. برای اطلاع از نحوه ارتباط در شبکه های مجازی و همچنین نرم افزار های پیام رسان به این صفحه مراجعه کنید.

فرم درخواست گواهینامه ایزو فوری

کاربر گرامی لطفا فرم، درخواست اخذ گواهینامه ایزو افوری و ارزان زیر را با دقت تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
باز کردن چت
1
نیاز به مشاوره دارید؟
چت آنلاین آگاه ثبت
سلام
برای مشاوره رایگان از طریق واتس اپ کلیک کنید و منتظر پاسخ کارشناس بمانید.