چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامه

سایت چاپ آگهی مفقودی خودرو

هر خودرویی دارای سه کارت مالکیت است که دارای کارکرد مشابه هستند؛ سند مالکیت خودرو که توسط قوه قضاییه صادر شده است؛ برگ سبز خودرو و کارت ماشین که توسط نیروی انتظامی صادر می شوند. اگر دعوایی در دادگستری و در خصوص خودروی شما مطرح شود شما باید سند مالکیت را ارائه کنید، اما در رابطه با پلیس راهور نیاز به ارائه برگ سبز خودرو و کارت ماشین است. هرکدام از موارد فوق ممکن است سرقت شده و یا مفقود شوند. باتوجه به اینکه احتمال سوء استفاده از مدارک خودرو در مقایسه با سایر مدارک بیشتر است باید سریعا نسبت به اعلام مفقود شدن کارت های فوق اقدام نموده و کارت المثنی بگیرید. در این مقاله موسسه ثبت شرکت آگاه ثبت به بررسی چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو خواهیم پرداخت.

آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

به سامانه پست یافته مراجعه کنید

همانطور که می دانید طبق قوانین موجود، هرگونه کارت، سند یا مدرکی یافت شود باید آن را در صندوق پست بیاندازید. این مدارک در سامانه پست یافته منتشر می شوند. حال اگر فردی مدارک شما اعم از برگ سبز خودرو یا کارت ماشین را پیدا کرده باشد و آن را در صندوق پست بیاندازد شما می توانید با مراجعه به اداره پست محلی و ارائه مدارک شناسایی، آن ها را درخواست کنید.

چجوری آگهی مفقودی سند سبز انجام دهیم؟

مراجعه به مراکز تعویض پلاک برای چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

تعویض پلاک برای چاپ آگهی مفقودی خودرو

از زمان انتشار آگهی مفقودی برگ سبز خودرو تا زمانی که به مرکز تعویض پلاک مراجعه می کنید تنها ده روز زمان نیاز دارید. در صورتی که بعد از انتشار آگهی به مدت ده روز، هیچ گونه اطلاعی از مدارک خود پیدا نکردید باید با در دست داشتن مدارک هویتی و سایر مدارکی که مالکیت شما بر خودروی مورد نظر را تصدیق می کند به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید و درخواست المنثی دهید.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن المثنی برگ سبز خودرو پس از چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

تمام این مدارک باید توسط مالک خودرو (یا نماینده قانونی وی) تحویل داده شود. همچنین حضور خودرو در هنگام درخواست المثنی برای برگ سبز همان خودرو لازم است. در این زمان پراخت هزینه درخواست المثنی برای برگ سبز خودرو الزامی خواهد بود. تا زمانی که برگ سبز المثنی را دریافت نکرده اید به هیچ وجه نمی توانید برای فروش ماشین مورد نظر اقدام کنید.

بعد از دریافت نسخه المثنی برگ سبز خودرو اطلاعات موجود در آن از جمله شماره موتور، شماره شاسی، شناسه وسیله‌ نقلیه و کد ملی را به طور دقیق بررسی کرده و از صحت آن ها مطمئن شوید. هرگونه مغایرت در اطلاعات وارده با اطلاعات صحیح را به مرکز تعویض پلاک گزارش دهید.

اعلام مفقودی برگ سبز خودرو

هزینه آگهی مفقودی سند خودرو

ثبت آگهی مفقودی در روزنامه رسمی

متن آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

آگهی مغقودی برگ سبز خودرو آنلاین

برای ثبت درخواست و مشاوره رایگان فرم زیر را ارسال کنید:

دیدگاه های دیگران
هیچ نظری وجود ندارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

آخرین مقالات

مشاهده همه

تمدید برند

از مهم‌ترین ویژگی‌های مشاغل و کسب و کارهای موفق، داشتن علامت تجاری و برند است. اما هر برند ثبت شده دارای اعتبار محدود می‌باشد و برای استفاده…

ثبت شرکت رایگان

ثبت شرکت رایگان در انواع شرکتهای : سهامی عام، سهامی خاص، مسئولیت محدود، تضامنی، تعاونی، نسبی، مختلط سهامی و غیر سهامی، دانش بنیان و … توسط سامانه…

ثبت شعبه و نمایندگی شرکت

شرکت‌ها و اشخاص حقوقی، گاهاً قصد دارند کسب و کار و فعالیت خود را گسترش دهند و خدمات مربوط به کسب و کار خود را در نقاط…

ثبت مؤسسه حقوقی

مؤسسات حقوقی در دو نوع غیرانتفاعی یا غیرتجاری با هدف انجام اموری غیر از فعالیت‌های تجاری راه اندازی می‌شوند. این مؤسسات می‌توانند به عنوان امور خیریه، پژوهش‌های…