سایت چاپ آگهی مفقودی خودرو

هر خودرویی دارای سه کارت مالکیت است که دارای کارکرد مشابه هستند؛ سند مالکیت خودرو که توسط قوه قضاییه صادر شده است؛ برگ سبز خودرو و کارت ماشین که توسط نیروی انتظامی صادر می شوند. اگر دعوایی در دادگستری و در خصوص خودروی شما مطرح شود شما باید سند مالکیت را ارائه کنید، اما در رابطه با پلیس راهور نیاز به ارائه برگ سبز خودرو و کارت ماشین است. هرکدام از موارد فوق ممکن است سرقت شده و یا مفقود شوند. باتوجه به اینکه احتمال سوء استفاده از مدارک خودرو در مقایسه با سایر مدارک بیشتر است باید سریعا نسبت به اعلام مفقود شدن کارت های فوق اقدام نموده و کارت المثنی بگیرید. در این مقاله به بررسی چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو خواهیم پرداخت.

 

آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

به سامانه پست یافته مراجعه کنید

همانطور که می دانید طبق قوانین موجود، هرگونه کارت، سند یا مدرکی یافت شود باید آن را در صندوق پست بیاندازید. این مدارک در سامانه پست یافته منتشر می شوند. حال اگر فردی مدارک شما اعم از برگ سبز خودرو یا کارت ماشین را پیدا کرده باشد و آن را در صندوق پست بیاندازد شما می توانید با مراجعه به اداره پست محلی و ارائه مدارک شناسایی، آن ها را درخواست کنید.

ثبت و چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

روزنامه رسمی چاپ آگهی مفقودی خودرو

اگر در مرحله قبل موفق به پیدا کردن مدارک خودرو نشدید طبق قوانین موجود باید برای اعلام مفقودی کارت سبز اقدام کنید. در این صورت اگر از کارت شما سوء استفاده شود هیچ گونه مسئولیتی علیه شما مطرح نخواهد شد. باتوجه به قوانین انتظامی در کشور، چاپ یک دوره آگهی برای اعلام مفقودی برگ سبز خودرو کفایت می کند.

این مطلب را از دست ندهید!
ارزانترین آگهی روزنامه کثیرالانتشار

چجوری آگهی مفقودی سند سبز انجام دهیم؟

مراجعه به مراکز تعویض پلاک برای چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

تعویض پلاک برای چاپ آگهی مفقودی خودرو

از زمان انتشار آگهی مفقودی برگ سبز خودرو تا زمانی  که به مرکز تعویض پلاک مراجعه می کنید تنها ده روز زمان نیاز دارید. در صورتی که بعد از انتشار آگهی به مدت ده روز، هیچ گونه اطلاعی از مدارک خود پیدا نکردید باید با در دست داشتن مدارک هویتی و سایر مدارکی که مالکیت شما بر خودروی مورد نظر را تصدیق می کند به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید و درخواست المنثی دهید.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن المثنی برگ سبز خودرو پس از چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

  • یک نسخه از آگهی مفقودی برگ سبز خودرو چاپ شده در یک روزنامه کثیرالانتشار
  • یک نسخه از برگه عدم خلافی خودرو با تاریخ جدید
  • بیمه‌نامه شخص ثالث
  • اصل و کپی کارت ملی

نکاتی در خصوص گرفتن المثنی برگ سبز خودرو

تمام این مدارک باید توسط مالک خودرو (یا نماینده قانونی وی) تحویل داده شود. همچنین حضور خودرو در هنگام درخواست المثنی برای برگ سبز همان خودرو لازم است. در این زمان پراخت هزینه درخواست المثنی برای برگ سبز خودرو الزامی خواهد بود. تا زمانی که برگ سبز المثنی را دریافت نکرده اید به هیچ وجه نمی توانید برای فروش ماشین مورد نظر اقدام کنید.

بعد از دریافت نسخه المثنی برگ سبز خودرو اطلاعات موجود در آن از جمله شماره موتور، شماره شاسی، شناسه وسیله‌ نقلیه و کد ملی را به طور دقیق بررسی کرده و از صحت آن ها مطمئن شوید. هرگونه مغایرت در اطلاعات وارده با اطلاعات صحیح را به مرکز تعویض پلاک گزارش دهید.

اعلام مفقودی برگ سبز خودرو

هزینه آگهی مفقودی سند خودرو

ثبت آگهی مفقودی در روزنامه رسمی

متن آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

آگهی مغقودی برگ سبز خودرو آنلاین

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

 

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۳ رای
باز کردن چت
1
نیاز به مشاوره دارید؟
چت آنلاین آگاه ثبت
سلام
برای مشاوره رایگان از طریق واتس اپ کلیک کنید و منتظر پاسخ کارشناس بمانید.