پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین

با توجه به بخشنامه اداره ثبت شرکت ها مبنی بر پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین برای ثبت یا تغییرات شرکت ها، آگاه ثبت برای اولین بار در کشور این امکان را بصورت آنلاین، غیرحضوری و فوری برای شما عزیزان فراهم نموده است. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین یکی از خدماتی است که به صورت اینترنتی توسط آگاه ثبت صورت می گیرد. جهت بررسی و استعلام هزینه روزنامه کثیرالانتشار فوری، ثبت یا تغییرات شرکت خود، فرم پایین صفحه را تکمیل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، متخصصین امور ثبتی آگاه ثبت با شما تماس بگیرند و شما را در جریان روند پرداخت روزنامه کثیرالانتشار یا امور ثبتی مربوطه قرار دهند؛ همچنین می توانید با برقراری تماس، از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید. جهت ثبت شرکت کلیک کنید. تماس 41858-021درگاه پرداخت

کاربرد های روزنامه کثیرالانتشار روزنامه کثیرالانتشار مواردی دارد که در حالاتی باید از آن استفاده کرد و مطالبی را در آن به چاپ رساند؛ پرداخت روزنامه کثیر الانتشار آنلاین قبل از انتشار آگهی به صورت فوری لازم است، که ما به صورت اینترنتی آن را برای شما انجام می دهیم.
آنچه در این نوشته خواهیم داشت

برای درخواست پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین کافی است فرم زیر را پر کنید.

1مرحله اول : مشخصات شما
2مرحله دوم : ثبت درخواست و پرداخت آنلاین
  • رسید پرداخت شما به این ایمیل ارسال خواهد شد.

پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین

با توجه به بخشنامه اداره ثبت شرکت ها مبنی بر پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین برای ثبت یا تغییرات شرکت ها، آگاه ثبت برای اولین بار در کشور این امکان را بصورت آنلاین، غیرحضوری و فوری برای شما عزیزان فراهم نموده است. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین یکی از خدماتی است که به صورت اینترنتی توسط آگاه ثبت صورت می گیرد. جهت بررسی و استعلام هزینه روزنامه کثیرالانتشار فوری، ثبت یا تغییرات شرکت خود، فرم پایین صفحه را تکمیل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، متخصصین امور ثبتی آگاه ثبت با شما تماس بگیرند و شما را در جریان روند پرداخت روزنامه کثیرالانتشار یا امور ثبتی مربوطه قرار دهند؛ همچنین می توانید با برقراری تماس، از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید. جهت ثبت شرکت کلیک کنید.

ثبت شرکت

هر یک از شرکت‌ها در ابتدای تاسیس خود باید یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار را که توسط اداره ثبت شرکت‌ها به لحاظ هزینه چاپ به سه دسته تقسیم شده‌اند، انتخاب کند. پس از پرداخت روزنامه کثیرالانتشار نام این روزنامه در اظهارنامه ثبت شرکت و همچنین آگهی صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت نیز درج می‌شود؛ سپس این‌ که چنین شرکتی به ثبت رسیده است در همین روزنامه کثیرالانتشار آگهی می‌شود تا به اطلاع عموم برسد. پس شما در این مورد نیز ملزم به پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین می باشید.

تغییرات شرکت

از این پس تمام تغییرات شرکت اعم از کاهش و افزایش سرمایه، تغییر نشانی، افزایش سهامداران، تغییر مدیران و …، پس از تنظیم صورتجلسه و قطعی شدن تغییر، باید علاوه بر روزنامه رسمی در روزنامه کثیرالانتشار نیز آگهی شود. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین از ساده ترین روش های پرداخت فوری این روزنامه می باشد.

انحلال شرکت

کاربرد پرداخت روزنامه کثیرالانتشار فقط در دو مورد قبلی نیست. بلکه می‌توان گفت برای انحلال شرکت‌ها نیز نیاز به روزنامه کثیرالانتشار وجود دارد. به این صورت که پس از تنظیم صورت‌جلسه انحلال شرکت و تایید آن توسط اداره ثبت شرکت‌ها، این انحلال باید در روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی آگهی بشود.

توجه داشته باشید که پرداخت روزنامه رسمی و پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین با هم فرق می کنند.

دیدگاه های دیگران
هیچ نظری وجود ندارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید