Skip to content
آگاه ثبت » درخواست آنلاین و فوری کارت بازرگانی

درخواست آنلاین و فوری کارت بازرگانی

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row column_structure=”3_5,2_5″ module_id=”desc1″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”3_5″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_code _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

اخذ کارت بازرگانی آنلاین

همانطور که می دانید کارت بازرگانی، کارتی است که به شما تاجران اجازه می دهد که به امر تجارت در سطح جهان بپردازید. اخذ کارت بازرگانی آنلاین برای یک کاربر، که به امور ثبتی و حقوقی تسلطی ندارد، عملی دشوار به حساب می آید. ولی اگر اخذ آنلاین این کارت به یک متخصص سپرده شود، به صورت آنلاین و در کمترین زمان صورت می گیرد؛ اعتبار کارت بازرگانی اخذ شده از تاریخ صدور، به مدت یکسال می باشد و تمدید کارت بازرگانی نیز، با ارائه مدارک لازم برای مدت مذکور انجام می گیرد.در راستای اخذ کارت بازرگانی آنلاین شما عزیزان همواره می توانید از خدمات مشاوره تلفنی رایگان آگاه ثبت بهره مند شوید.

[/et_pb_code][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_5″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_image src=”https://agahregister.net/wp-content/uploads/2022/07/kart-bazargani-online-1.jpg” alt=”درخواست آنلاین کارت بازرگانی” title_text=”kart bazargani online (1)” module_id=”feature-pic” _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” animation_style=”none” global_colors_info=”{}”][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_code _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” locked=”off” global_colors_info=”{}”]

انواع کارت بازرگانی

 • کارت بازرگانی تجاری
 • کارت بازرگانی خدماتی
 • کارت بازرگانی موردی
 • کارت بازرگانی تولیدی/صنعتی

مراحل اخذ کارت بازرگانی آنلاین

مراحل اخذ کارت بازرگانی آنلاین برای یک متخصص که به این امور مسلط می باشد کار بسیار ساده ایست. اخذ کارت بازرگانی آنلاین را در این قسمت به صورت گام به گام برای شما شرح می دهیم تا از روند کار دریافت کارت آنلاین اطلاع پیدا کنید. انتخاب با شماست که، دریافت کارت بازرگانی آنلاین را با کمک ما انجام دهید یا به تنهایی:

 1. ورود به آدرس اینترنتی سامانه‌ی اخذ کارت بازرگانی آنلاین و ورود نام کاربری و رمز عبور (که معمولا کد ملی متقاضی می باشد.)
 2. ورود اطلاعات شناساسس مانند تمامی اطلاعات شرکت و کاربری که به امر درخواست کارت بازرگانی اقدام کرده است.
 3. اطلاعات مربوط به دارنده کارت بازرگانی با دقت تکمیل شود. (آپلود عکس پرسنلی رنگی با پشت زمینه سفید، حداکثر حجم 300 کیلو بایت). در صورت مشخص نبودن عکس و زیاد بودن حجم آن نمی توانید از این مرحله عبور کنید.
 4. اطلاعات ثبتی مطابق با برگه اظهارنامه ثبت در دفاتر بازرگانی وارد شوند.
 5. وارد کردن اطلاعات تماس شخص متقاضی و یک آدرس دقیق پستی در این مرحله.
 6. وارد کردن اطلاعات هیأت مدیره شرکت به صورت کامل و دقیق.
 7. تأیید فرمهای مورد نیاز جهت صدور کارت بازرگانی بعد از دریافت.
 8. انتخاب حداقل یک رشته فعالیت برای انجام امور واردات و حداکثر 3 رشته ی فعالیت.
 9. اسکن تمامی مدارک مورد نیاز شخص متقاضی جهت صدور کارت و ارسال آن ها.
 10. وارد کردن اطلاعات مربوط به فیش های پرداختی که اطلاعات آن در سامانه موجود می باشد.
 11. اصلاح و ویرایش کل اطلاعات تکمیل شده و سپس تأیید نهایی و صبر برای تایید اطلاعات

مرحله آخر اخذ کارت بازرگانی آنلاین به این صورت بوده که اطلاعات شما برای تایید شدن نیاز به بررسی افراد دارای صلاحیت می باشد؛ اگر اطلاعات شما به صورت صحیح وارد شده باشد، اخذ کارت بازرگانی آنلاین شما به خوبی پیش رفته ولی اگر رد صلاحیت شود، یعنی یکی از موارد را به درستی وارد نکرده اید یا مشکل ثبتی داشته اید و باید از یک متخصص کمک بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان کارت بازرگانی آنلاین

کافیست فرم را ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم!

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : اطلاعات شغلی
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات
 • توجه: سن متقاضی باید بالای 23 سال باشد. مثلا: 1369
 • بایستی سند یا اجاره نامه ملک مسکونی، اداری یا تجاری داشته باشید.

[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۸ رای