خرید شرکت (آنلاین)

هزینه خرید شرکت

خرید شرکت

خرید شرکت آنلاین 

موسسه آگاه ثبت باتوجه به اینکه کلیه خدمات خود را بصورت آنلاین و غیرحضوری ارائه می دهد، در این بخش امکانی فراهم نموده است که شما مشتری گرامی بتوانید فقط در چند دقیقه با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

پس از تماس کارشناسان، راهنمایی های لازم بصورت تلفنی به شما ارائه خواهد شد. سپس امور شما سریعا آغاز می شود. ضمنا باتوجه به اینکه موسسه حقوقی آگاه، تنها مرکز مشاوره ۲۴ ساعته در کشور می باشد، می توانید از سراسر کشور در هر لحظه از ما مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.


همین حالا شرکت بخرید

یا

تماس با ما : 41858-021

همراه با آگاه ثبت

به سوی تجارتی موفق
بیش از
مشتری دوست داشتنی
بیش از
ساعت مشاوره تلفنی
بیش از
سال سابقه خدمت
بیش از
مشاور آموزش دیده

خرید شرکت آنلاین

 مسئله بسیار مهم این است که افرادی که ورشکسته شده و یا نمی خواهند هزینه های انحلال شرکت را پرداخت کنند، اقدام به فروش شرکت های خود می کنند و از سوی دیگر افرادی که زمان کافی برای ثبت شرکت نداشته و یا می خواهند کسب و کار خود را در سریع ترین زمان ممکن آغاز کنند به سراغ این دسته از افراد رفته و تلاش می کنند تا شرکت های ثبت شده آن ها را خریداری کنند.

امروزه خرید شرکت به صورت آنلاین و اینترنتی به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید.

جهت ثبت شرکت کلیک کنید.

شرایط خرید شرکت

شما به عنوان یک فرد حقیقی و یا حقوقی می توانید با ارائه مدارک مشخص شده اقدام به خرید شرکت کنید. موضوع بسیار مهم این است که حتما قوانین مربوطه را مطالعه کرده تا با مشکل خاصی مواجه نشوید. توجه به این قوانین باعث می شود تا شما به راحتی یک شرکت ثبت شده را خریداری کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

 قوانین و شرایط مربوط به خرید و فروش شرکت همواره دستخوش تغییرات مختلفی می شود و پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید و فروش شرکت را دارید حتماً با آگاه ثبت همراه باشید.

خرید شرکت چیست؟

که افرادی که قصد دارند تا کسب و کار خود را راه انداخته و اقدام به فعالیت در قالب یک شرکت کنید، لازم است تا مراحل اداری مختلفی را برای تاسیس و ثبت شرکت طی کرده و به هدف خود دست پیدا کنید.

 برخی از افراد که وقت کافی برای انجام این فرایند را ندارند و به دنبال یک روش سریع هستند می توانند اقدام به خرید شرکت ثبت شده کنند. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید در وقت خود صرفه جویی کرده و با پرداخت هزینه به راحتی یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید

خرید شرکت قانونی

اگر فرآیند خرید شرکت به صورت قانونی انجام نپذیرد، این مسئله می تواند شما را با مشکلات گوناگونی مواجه کند.

در همین راستا، به منظور انجام این فرایند و طی کردن مراحل قانونی این کار لازم است تا به نکات مختلفی توجه کرده و تمام تلاش خود را کنید تا مسیر خرید شرکت را به صورت قانونی طی کنید.

حتماً در رابطه با فرایند قانونی خرید و فروش شرکت تحقیق کرده تا بتوانید شرکت مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کرده و بدون مشکل مالک یک شرکت ثبت شده رسمی شوید.

سایت خرید شرکت

افرادی که قصد خرید شرکت به صورت اینترنتی را دارند، باید گفت امروزه وب سایت های مختلفی به عنوان واسط در فضای اینترنت وجود دارند که افرادی که قصد خرید و فروش شرکت ها به صورت آنلاین و اینترنتی را دارند به یکدیگر مرتبط کرده و تلاش می کنند تا فضایی برای خرید و فروش را به وجود بیاورند.

 پیشنهاد ما این است که به سراغ وب سایت موسسه حقوقی آگاه ثبت فعال در این حوزه رفته و اقدام به انجام این کار به صورت اینترنتی کنید. انجام این کار باعث می شود تا شما بتوانید سریعا به هدف خود برسید.

فرم خرید شرکت آنلاین

کاربر گرامی، با تکمیل این فرم، به ما کمک کنید تا از بین شرکت های موجود برای واگذاری، بهترین شرکت را برای شما انتخاب کنیم.

1 مرحله اول : مشخصات شما2 مرحله دوم : مشخصات شرکت3 مرحله سوم : نوع شرکت4 مرحله چهارم : ثبت درخواست

  • در چه زمانی با شما تماس گرفته شود؟
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
باز کردن چت
1
چت آنلاین آگاه ثبت
سلام
برای مشاوره رایگان از طریق واتس اپ کلیک کنید و منتظر پاسخ کارشناس بمانید.