ثبت شرکت آنلاین

شرکت خود را بصورت اینترنتی و آنلاین ثبت کنید!

ثبت شرکت آنلاین و اینترنتی در آگاه ثبت، مدارک و شرایط مورد نیاز، مدت زمان و خدمات تکمیلی ثبت آنلاین شرکت، در سریع ترین زمان ممکن با ارزان ترین قیمت و هزینه برای کاربران گرامی فراهم می باشد. به منظور ثبت شرکت آنلاین و اینترنتی، کافیست از طریق فرم تقاضا، در انتهای صفحه اطلاعات خود را درج کرده و منتظر تماس کارشناسان و مشاوران حقوقی موسسه آگاه ثبت بمانید.ثبت آنلاین انواع شرکت های تجاری: سهامی خاص، عام

راهنمای ثبت شرکت آنلاین

امروزه سازمان ثبت شرکتها زیرمجموعه ی اداره ی ثبت اسناد کشور قرار دارد، و تمامی مسئولیت ها و وظایف، ثبت شرکت آنلاین را بر عهده گرفته است و یک پلتفرمی راه اندازی شده تا مراحل ثبت و تاسیس شرکت به طور آنلاین و اینترنتی صورت گیرد.

با توجه به اینکه موسسه آگاه ثبت، تنها مرکز مشاوره ۲۴ ساعته ثبت آنلاین شرکت در کشور می باشد، می توانید از سراسر کشور در هر لحظه از ما مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. ما همواره و در هر کجا و در هر ساعتی در کنار شما خواهیم بود تا مراحل ثبت شرکت آنلاین به سرعت پیش رود.

ثبت شرکت آنلاین و اینترنتی
آموزش ثبت شرکت آنلاین

مراحل ثبت شرکت آنلاین

برای ثبت آنلاین شرکت شما، مدارک و تقاضانامه ی شما توسط کارشناسان این اداره مورد بررسی قرار میگیرد و اگر از نظر قانون مشکلی را به همراه نداشته باشد، پس از طی کردن مراحل اداری که برای تاسیس شرکت آنلاین در نظر گرفته شده است، به صورت رسمی به ثبت می رسد و پس از آن می تواند به صورت قانونی فعالیت شرکت را شروع کند.

مراحلی که شما باید به صورت آنلاین برای ثبت شرکت طی کنید، به بارگذاری مدارکی نیاز دارد که باید این مدارک پس از اسکن به اداره ی ثبت شرکتها ارائه شود.

مدارک لازم برای ثبت شرکت آنلاین و اینترنتی

اگر قصد ثبت شرکت سهامی عام یا سایر شرکت ها بصورت آنلاین و اینترنتی را دارید لازم است تا مدارک زیر را ارائه دهید:

  • دو نسخه اساس نامه شرکت
  • دو نسخه اظهار نامه
  • دو نسخه صورتجلسه ی مجمع عمومی موسسین
  • دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره
  • آگهی دعوت مجمع موسسین
  • فتوکپی شناسنامه مدیران
  • گواهی بانکی واریز حداقل 35 % سرمایه شرکت
  • ارائه مجوز از مراجع ذیصلاح

از آن جایی که مدارک ثبت شرکت به صورت آنلاین با مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت به صورت حضوری یکسان است، در نتیجه شما می توانید با تحقیق به راحتی مدارک مورد نیاز برای تاسیس شرکت مورد نظرتان پیدا کرده و سپس این فرایند را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

مزایای ثبت اینترنتی شرکت

با ثبت شرکت تجاری خود بصورت اینترنتی در سامانه ثبت شرکتهای آگاه ثبت در انواع : سهامی و غیر سهامی، تعاونی و شرکت با مسئولیت محدود بصورت اینترنتی، می توانید باعث بهره مندی از مزایای زیر شوید:

 • کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده
 • بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه کاری شما
 • افزایش سرعت و کاهش زمان نتیجه گیری
 • آگاهی از مراحل و روش های موجود
 • درج اطلاعات و پیگیری توسط کارشناسان آگاه ثبت
مزایای ثبت برند

مزایای ثبت آنلاین شرکتها

 

با ثبت شرکت تجاری خود بصورت اینترنتی در سامانه ثبت شرکتهای آگاه ثبت در انواع : سهامی و غیر سهامی، تعاونی و شرکت با مسئولیت محدود بصورت اینترنتی، می توانید باعث بهره مندی از مزایای زیر شوید:

 • کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده
 • بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه کاری شما
 • افزایش سرعت و کاهش زمان نتیجه گیری
 • آگاهی از مراحل و روش های موجود
 • درج اطلاعات و پیگیری توسط کارشناسان آگاه ثبت

هزینه ثبت شرکت آنلاین چقدر است؟

 

هزینه انجام این فرایند ثابت نبوده و دلیل این که پارامترهای مختلفی بر روی آن تاثیر می گذارد، شاهد افزایش و یا کاهش هزینه ها در طی سال هستیم.انجام هر فرآیند به صورت اینترنتی و آنلاین باعث می شود تا رفت و آمد شما به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند، در نتیجه اگر اقدام به ثبت شرکت به صورت اینترنتی و آنلاین کنید، دیگر نیازی نیست تا مراجعه حضوری به مراجع مربوطه داشته باشید.

برای اطلاع کامل از قیمت ها و هزینه ثبت شرکت کلیک کنید.

باید به این نکته اشاره کنیم که در روش آنلاین و غیر حضوری تنها کافی است تا مدارک مورد نیاز را اسکن کرده و در سامانه مربوطه بارگذاری کنید. انجام فرآیند اسکن نیز شما را از کپی گرفتن مدارک بی نیاز کرده و همین موضوع باعث می شود تا شما بتوانید در هزینه های خود به طرز چشمگیری صرفه جویی کنید.

فرم درخواست ثبت شرکت آنلاین 

 تنها با پر کردن این فرم می توانید شرکت خود را، آنلاین ثبت کنید و از مزایای ثبت شرکت آنلاین بهره مند شوید. کاربر گرامی، لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سامانه ثبت شرکت آنلاین چیست؟

موسسه حقوقی آگاه ثبت بعنوان سامانه ای است که میتوانید از طریق آن به صورت غیر حضوری و اینترنتی از آنها خدمات دریافت کنید. 

قوانین ثبت شرکت آنلاین چیست؟

بدلیل اینکه کارهای شما بصورت غیرحضوری انجام میشود مدارکی برای تائید هویت لازم است که آنها را ارسال کنید و دیگر قوانین مانند ثبت به صورت حضوری است. برای اطلاع دقیق از جدیدترین قوانین با ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت اینترنتی در اروپا چگونه است؟

از دیگر مزیت های ثبت اینترنتی و آنلاین این است که شما بسیاری از مسیر کارهای ثبتی برای کشورهای دیگر را نیز به صورت غیر حضوری انجام میدهید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۸۶ رای
باز کردن چت
1
چت آنلاین آگاه ثبت
سلام
برای مشاوره رایگان از طریق واتس اپ کلیک کنید و منتظر پاسخ کارشناس بمانید.