Skip to content
آگاه ثبت » استعلام اعتبار شرکت

استعلام اعتبار شرکت

 

یکی از موارد بسیار مهمی که به منظور بررسی شرکت ها باید به آن توجه داشته باشید، انجام استعلام اعتبار شرکت ها است. توجه به این مسئله بسیار مهم به شما کمک می کند تا اعتبار شرکت ها را تعیین کرده و به منظور انجام فرآیندهای مختلف با خیال آسوده بتوانید به سراغ این شرکت ها بروید.

نحوه استعلام اعتبار شرکتهای ثبت شده

به منظور بررسی استعلام اعتبار شرکت ها لازم است تا به این مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید که شرکتی که قصد استعلام آن را دارید ثبت شده است یا خیر؟ به منظور انجام این فرایند لازم است تا به سراغ سامانه رفته و اقدام به استعلام شرکت کنید تا متوجه شوید که آیا شرکت ثبت شده است یا خیر. به منظور جستجو در این سامانه و بررسی شرکت های ثبت شده سه روش مختلف پیش روی شما وجود دارد که این روش ها شامل موارد زیر می شود:

    • وارد کردن نام شرکت

    • وارد کردن شناسه ملی شرکت

    • وارد کردن شماره ثبت شرکت

طریقه استعلام از اعتبار شرکتها

شما می توانید از طریق هر یک از این سه روش بررسی کنید که آیا شرکت مورد نظرتان ثبت شده است یا خیر؟ همچنین می توانید اطلاعات مختلفی در رابطه با این شرکت را بدست بیاورید که به منظور بررسی استعلام اعتبار شرکت از طریق سامانه ثبت شرکت آگاه ثبت این اطلاعات به کمک شما می آید.

استعلام اعتبار شرکت و موجودیت شرکت

استعلام اعتبار شرکت آنلاین

افرادی که قصد دارند تا اقدام به بررسی و استعلام شرکت های ثبت شده کرده و موجودیت آن شرکت را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهند، یکی از سوالات بسیار مهمی که مطرح می کنند که چگونه می توان استعلام اعتبار شرکت را انجام داد؟ به منظور انجام این فرایند می تواند به سراغ سایت روزنامه رسمی رفته و اقدام به بررسی موجودیت شرکت ها کنید.

به منظور انجام این فرایند لازم است تا به سراغ این نشانی اینترنتی رفته و از طریق جستجو در آگهی های این وب سایت به موجودیت شرکت های ثبت شده در روزنامه رسمی پی ببرید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است برخی از شرکت ها و موسسات حقوقی در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده و مسیر ثبت آن ها طی شده باشد اما هنوز آگهی آن ها در روزنامه رسمی کشور به چاپ نرسیده است. توجه به این مسئله بسیار مهمی به شما کمک می کند تا در نهایت بتوانید اقدام به بررسی موجودیت شرکت ها کنید.

فرم استعلام اعتبار شرکت

در این فرم اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و برای ارسال جهت بررسی، روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : ثبت درخواست و پرداخت آنلاین
  • رسید پرداخت شما به این ایمیل ارسال خواهد شد.

استعلام اعتبار و شناسه ملی شرکت ها

از دیگر پارامترهای مهمی که در راستای استعلام اعتبار شرکت باید با توجه به توجه داشته باشید، استعلام شناسه ملی شرکت است. به منظور دریافت این شناسه لازم است تا به سراغ سامانه استعلام شناسه ملی اشخاص حقوقی رفته و با ارائه اطلاعات مشخص شده در نهایت شناسه ملی شرکت را دریافت کنید. این کد یازده رقمی بوده و به شرکت های ثبت شده اختصاص پیدا می کند.

جچوری اعتبار یک شرکت را استعلام بگیریم؟

از طریق سامانه استعلام اعتبار شرکت آگاه ثبت

[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۸ رای